If you can't see annimation, please download Flash plugin.
Design copyright notice : this free flash template is designed by
free flash templates
(
Provide free music flash templates, free business flash templates...
), website : free flash templates :
Distributed by
free flash website templates
: free flash website templates
More templates : free flash templates
loga

REHAU EURO 70


Popis profilu

Tento 5-ti komorový profil je ideální kombinací špičkové kvality, vysoce nadstandardních tepelně-izolačních vlastností a příznivé ceny. Navíc jeho příjemně zaoblené hrany a zkosení na pohledové části profilů dávají profilům moderní a líbivý vzhled. Nadprůměrná stavební hloubka 70 mm a masivní ocelové výztuhy bez sebemenších kompromisů dodávají oknům velmi dobré statické vlastnosti. Ty sice ocení především odborná část naší klientely, nicméně spolu s použitým typem kování (ROTO NT) zaručují dlouhodobě bezporuchovou funkčnost oken.


REHAU Brillant-Design

Popis profilu
Profil s optimální tepelnou izolací a moderním designem splňující vysoké nároky.
Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou UR aI 1,1 W/m2K včetně armování jsou okna ze systemu REHAU Brillant-Design použitelná i pro nízkoenergetické domy. Zaoblene hrany, líbivý vzhled, zaoblené nebo hladké linie na viditelných plochách. Spárová těsnost: hodnota a<0,1 Těsnost proti naporovemu dešti: skupina namahani C.
- Brilantní, hladký povrch odpuzuje špínu a velice snadno se udržuje.
- Okna ze systému REHAU Brillant-Design mají moderni design, který Vas oslovi.


TROCAL TQ 70N

Trocal
Popis profilu
Plastová okna, balkonové a vchodové dveře TQ 70 jsou vyráběny z profilového systému Trocal Innonova 2000 se středovým těsněním. Systém Trocal se řadí díky své technické vyspělosti, statickým vlastnostem a propracovanosti detailu k nejlepším na světovém trhu vůbec.

Používáme pětikomorové plastové profily ve stavební šířce 70 mm vyztužené ocelovými pozinkovanými výztužnými vložkami. Okna jsou vybavena celoobvodovým kováním ROTO NT.

Oproti konkurenci se odlišujeme standardní výbavou trojitým těsněním a standardním využíváním plastového meziskelního rámečku Swisspacer.

Plastová okna a dveře TQ 70 vynikají v tepelně technických vlastnostech, odolnosti oproti zatékání a omezení povrchové kondenzace.

If you can't see this free flash annimation, please download Flash plugin.
Free template designed by nice free flash templates. We provide free flash music templates, free flash wedding templates, business templates,etc... To download please visit : free flash templates website.